konkurs
rejestracja


Imię:

E-mail:

SKLEP


Lista produktów
Strona główna > Regulamin
Regulamin sklepu PDF Drukuj Email

Sklep internetowy nurkowyszpej.pl jest własnością:
P.P.U.H "Formex" Sp. z o.o.
ul.Dworcowa 11, 80-026 Gdańsk
NIP: 584-025-12-21

 

Nazwa nurkowyszpej.pl moze byc zamiennie uzywana z Nurkowy Szpej

Klient (zamawiajacy) - osoba prawna, fizyczna albo jednostka organizacyjna nie posiadajaca osobowosci prawnej, posiadajaca zdolnosc do zaciagania we wlasnym imieniu zobowiazan oraz nabywania towarów.

Regulamin zakupów:

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaz towarów za posrednictwem sieci Internet, sklepów oraz biur na terenie Polski.
 2. Zamówienia sa przyjmowane poprzez strone internetowa www.nurkowyszpej.pl. Po zlozeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie zlozenia zamówienia e-mailem.
 3. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna sie:
  1. w przypadku zamówien platnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobe zamawiajaca danych zawartych w formularzu zamówienia;
  2. w przypadku zamówien realizowanych na zasadzie przedplaty - w momencie zaksiegowania srodków z podanym numerem zamówienia na koncie nurkowyszpej.pl.
 5. Realizacja zamówienia nastapi wówczas, gdy towar dostepny jest w magazynie sklepu. W przypadku niedostepnosci czesci lub calosci towarów objetych zamówieniem Klient jest informowany o stanie realizacji zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji:
  1. czesciowa realizacja zamówienia,
  2. wydluzenie czasu oczekiwania,
  3. anulowanie calosci zamówienia.
 6. Jezeli Klient nie potwierdzi zamówienia w przeciagu 2 dni roboczych, to takie zamówienie nie bedzie realizowane.
 7. W przypadku towarów oznaczonych jako „promocja” badz towarów oznaczonych jako „wyprzedaz” o kolejnosci realizacji zamówien decyduje kolejnosc wplyniecia potwierdzonych zamówien na te towary w elektronicznym systemie sprzedazy. Ilosc towarów w cenach promocyjnych czy w cenach z wyprzedazy jest ograniczona.
 8. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
 9. Wszystkie ceny w sklepie internetowym nurkowyszpej.pl sa cenami brutto wyrazonymi w złotych polskich i zawieraja podatek VAT.
 10. Klient moze dokonac zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient moze anulowac zlozone zamówienie:
  - telefonicznie pod nr tel: 606 323 913 lub
  - emailem pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 11. Przy anulowaniu zamówienia emailem potrzebna dla celów dowodowych jest forma nadania (zadanie potwierdzenia przeczytania wiadomosci przez odbiorce oraz nadanie wysokiego priorytetu wiadomosci). Klient nie moze anulowac zamówienia, które juz zostalo wyslane do niego poczta lub kurierem.
 12. Nurkowy Szpej zastrzega, iz asortyment oraz ceny poszczególnych produktów moga ulec zmianie w czasie od chwili zlozenia zamówienia do chwili zawarcia umowy. Chwila zawarcia umowy nazywamy moment oswiadczenia woli obu stron, z którego wynika decyzja osiagniecia okreslonego skutku w sferze poddanej regulacji prawnej – kupna/sprzedazy.
 13. W wypadku zmiany asortymentu lub ceny poszczególnych produktów w czasie pomiedzy zlozeniem zamówienia a przyjeciem go do realizacji, Klient ma prawo zrezygnowac z zakupu danego artykulu. Po zawarciu umowy – jest nim moment oswiadczenia woli obu stron ( kupujacego i sprzedajacego), kupujacy nie moze zrezygnowac z realizacji zamówienia.
 14. Nurkowy Szpej zastrzega takze prawo do nie zrealizowania zamówienia, jesli cena jest wynikiem pomylki lub z innych powodów ekonomicznych.
 15. Nurkowy Szpej zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówien zlozonych na nieprawidlowo wypelnionym formularzu, wzbudzajacych watpliwosci osoby przyjmujacej zamówienie lub takich, których nie uda sie potwierdzic oraz zamówien skladanych przez Klientów, którzy nie przestrzegaja zasad niniejszego regulaminu.
 16. Pomimo dolozenia wszelkich staran, aby publikowane w witrynie informacje byly aktualne Nurkowy Szpej nie gwarantuje, ze dane nie zawieraja uchybien lub bledów, które nie moga byc jednak podstawa do roszczen cywilno-prawnych.
 17. Klient moze wybrac nastepujace formy platnosci za zamówione towary:
  1. gotówka lub karta przy osobistym odbiorze towaru,
  2. za pobraniem: naleznosc pobiera listonosz lub kurier (platnosc za pobraniem mozliwa jest tylko przy zamówieniach nie przekraczajacych kwoty 3000 zl brutto),
  3. przelewem bankowym na konto sklepu nurkowyszpej.pl (przedplata calosci lub czesci wartosci zamówienia), Realizacja zamówienia nastepuje, gdy pieniadze zostana zaksiegowane na koncie; - z podanym wczesniej numerem zamówienia.
 18. W przypadku braku mozliwosci zrealizowania zamówienia pracownik nurkowyszpej.pl bedzie czynil starania, aby bez zbednej zwloki poinformowac o tym Klienta. Nurkowy Szpej nie ponosi odpowiedzialnosci, jesli nie bylo mozliwe nawiazanie z Klientem kontaktu.
 19. Zasady wysylki towaru i reklamacji zostaly zawarte w oddzielnych dzialach na stronie www.nurkowyszpej.pl
 20. Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz  o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w sklepie internetowym.
 21. Koszt dostawy podany jest w zakladce „Koszty i terminy przesylek” i zawsze wyswietlany podczas skladania zamówienia.
 22. Wyslanie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem obowiazujacego kosztu dostawy. W wypadku podania przez Klienta nieprawidlowego kodu pocztowego, innego niz obowiazujacy w miejscu zamówionej dostawy Nurkowy Szpej zastrzega sobie prawo ponownego przeliczenia oplaty za transport zgodnie z prawidlowym kodem pocztowym i doliczenie kosztów do kwoty zamówienia.
 23. W przypadku zamówien nie zrealizowanych z winy Klienta, a w szczególnosci w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania blednego adresu lub kodu pocztowego Nurkowy Szpej zastrzega sobie prawo obciazenia Klienta kosztami transportu zamówienia.
 24. W przypadku, braku mozliwosci skompletowania przesylki zgodnie ze zlozonym zamówieniem z powodu braku któregos z zamówionych produktów, przesylka bedzie wyslana bez brakujacych artykulów. Kazdorazowo w takim wypadku pracownicy realizujacy zamówienia beda próbowali skontaktowac sie z Konsumentem telefonicznie w celu zaproponowania zamiennika brakujacego towaru.
 25. W razie niezgodnosci dostarczonej przesylki ze zlozonym zamówieniem kupujacy powinien odmówic przyjecia nie zamawianych produktów i niezwlocznie powiadomic o tym sprzedawce. Przyjecie przesylki przez kupujacego, potwierdzone jego podpisem na liscie przewozowym, traktowane bedzie jako potwierdzenie jej zgodnosci z zamówieniem.
 26. Realizacja sprzedazy w sklepie nurkowyszpej.pl odbywa sie wedlug ponizszego Regulaminu. Zlozenie zamówienia w Sklepie Internetowym nurkowyszpej.pl oznacza akceptacje przez Klienta zasad sprzedazy wynikajacych z ponizszego Regulaminu oraz zobowiazuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.
 27. Sadem wlasciwym dla rozpatrywania sporów wynikajacych z umowy sprzedazy jest sad wlasciwy dla siedziby pozwanego lub sad wlasciwy dla miejsca wykonania umowy.
 28. Wszyscy Klienci udostepniajacy nam swoje adresy email sa automatycznie dodawani do naszej listy mailingowej. Firma Nurkowy Szpej bedzie uzywala adresów tylko do wlasnych celów promocyjno-informacyjnych zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych. Zgodnie z ta ustawa Klienci sklepu maja prawo do wgladu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia zadania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 29. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
 30. Nurkowy Szpej zastrzega sobie prawo zmiany zasad sprzedazy okreslonych w niniejszym Regulaminie. W sprawach nie uregulowanych powyzszym Regulaminem zastosowanie maja odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i inne powszechnie obowiazujace przepisy prawa.
584-025-12-21
  
WYKONANIE:
ASM.PL